/Faydaları Kedi Lazer İşaretçi

Faydaları Kedi Lazer İşaretçi

Akedi lazer işaretçisi bir harika evcil hayvanınız için yöntem ilezihinlerini harekete geçir. Bu düşük güçlü cihazlar taklit edebilir hızlı hareket eden Av. Butür uyarılmaöyle değil köpekler için eğlenceli, çünkü onlar hızlıcapeşinden koşmaktan sıkılmak enlazer sonra sadece birkaç dakika. Bunun yerine kediler için lazerler daha yoğun duyguları uyarabilir kedinizin içinde. Lazer teşvik edebilir sevecen ve pozitif bir bağ arasındaevcil hayvanın ve sen.

Kedinizin ilgisini çekmekav sürüşü bir olabilir arasındaen iyi onu elde etmenin yolları Tut seninle. Genel olarak, bu içerir koşmak, takip etmek ve zıplamak. Bu teknik öğrenilen tekrarlama yoluyla yavru kedi ile birlikteçöp arkadaşları. Değişmeyi de öğrenir enhız ve mesafe de hangi atlar. Annegösteriler kedi yavrusu ileavını öldür ve kedionun örneğini takip eder. lazer işaretçi tetiklemek için harika bir yol Bugün nasılsınarzu.

Bir diğeribir fayda lazer kedi kedi zihinsel stimülasyon. Kediler sıkılırsa, onlarolabilir agresifetrafında koşmak veevlerinde volta atmak. Bualmak en iyisi lazerişaretçi dışında kedinizin kavrayıp vermesi bu bir tedavi ya da bir kedi nanesi fare. Kediniz bittiğinde lazeri kovalamak, vermek oBir tedavi. Catnip fareleri ve gevrek ikramlar harika ödüller içinsenin kedin.

Kediniz ile donatılmışsa lazer, kopyalamaya çalışmak fare hareketlerikullanarak oyuncak. bukediniz daha hızlı yakalar enışın ve ne kadar hızlıysa, büyük olasılıklao olacak olmakhayran bırakmak kedinizin davranışı. Buönerilen oyuncağı tutmak de sadece sadece birkaçı ayak.Ama, yap emin ol uzaklaştır yavaşça. kediniz bakarken oyuncak,o yapacak olmakoyuncağa ilgi duymak. peşinde olduğu gibi Av,yavaşça oyuncağı al.

Kediniz için bir lazer işaretçi için de iyidir senin kedileringenel sağlık. lazer işaretçiler kedinizi daha yüksek bir oyun seviyesine getirin veonlara izin ver egzersiz yap. koşacaklar etrafında vekullanarak kırmızı noktayı takip edin onların gözleri. Bu dır-diriyi onların sağlığı içinve çevre. Bufantastik evcil hayvanınız için seçenek. Eğer öyleysenendişeli hakkındakedinizin sağlığı bir lazer düşün Işaretçibirkaçı için sebepler.

Bugerekli tutmak lazer işaretleyiciulaşılmaz itibaren senin kedin. bu bir tehlike dikkat dağınıklığı kaynağı ile senin kedin. Bilişim TeknolojiTehlikeli olabilir çevre için, bu nedenle Bu çok önemli tutmak içinuzak ulaşmak seninkedi. dışında tutmak kedinizin erişimi ciddi sorunlara neden olabilir. İleemin ol seninevcil hayvan ve senin evin yıkıcılardan güvenli lazerin etkileri, yapabilirsinsatın almak için bir optik kılavuz senin kedin.

Bir kedi lazer işaretçisi iken harika bir hediye için seninkedi, oyapmak birkaç dezavantajı var. Bir kedi lazer işaretçi aya ulaşabilir mi işaretçisi nedenkedinizin gözlerine zarar. Bilişim Teknolojievcil hayvanınıza neden olabilir ilezarar vermek sahibi veya oluştur endişe. Eğer öyleysenemin değil ikisinden biri ya da değil lazer kedi oyuncakuygun senin içinkedi satın aldığınızdan emin olun 1bu güvenli.

Kedi lazer işaretçiler harika bir yol ilebağlamak kedinle. YapabilirlerYardım Edin seninkedi ile senin köpeğin, fazla. kullanılması tavsiye edilmez lazera yakınındaki işaretçi kedi maması kase, tabanlı üzerindekediler yaş. Ayrıca, yapmalısın yerleştirmemeye dikkat edin lazer oyuncakyakın kedinizin su kabı. Bilişim Teknolojiolabilmek nedenoyuncaklara zarar verir ve kedini hasta et. Kürkünüzün güvenliği kedi bağlıdır üzerindelazer işaretleyici venerede nokta bubulunan.

Kediler için lazerler kediler için uygun. için bir tehlike değil kedinizin gözleri, ama oçok şeye neden olabilir ile ilgilikızgınlık. Güvenliğine rağmen kediler için lazerler olası değil kedinize zarar verebilir, ancak muhtemeldir sana zarar vermek kedinin gözleri. Eğer senin kedinhayranı değil oynamako, onlara asla izin verme ile oynalazerler. Ciddi şekilde hastalanmak mümkündür Nedeniyle o.